ATLANTİS 2022

SAĞLAM VE UZUN VADELİ GÜVENİLİR ÜRÜNLER ÜRETMEYE ODAKLANDIK

KURUMSAL

TARİHÇEMİZ

1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Atlantis, tarımsal ve peyzaj alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarımsal Sulama Sistemlerinin (Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemi) üretimi, kurulumu, damla sulama sistemleri, peyzaj (rekreasyon) sulama sistemleri, kompakt iş makineleri, sera konstrüksiyon üretimi ve kurulumu ve tarımsal ürün üretimi Atlantis’in temel çalışma alanlarını oluşturmaktadır.

Atlantis, Tarımsal Sulamada Türkiye’de 1998 yılı sonundan itibaren, bir ilki gerçekleştirerek Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri’ni kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Bu sistemler sayesinde binlerce dönüm arazi, zamandan, işgücünden ve kullanılan su miktarından tasarruf edilerek el değmeden sulanmaktadır. Atlantis, Ar-Ge projeleri ile Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri’nin farklı saha boyutları için kullanılabilecek modellerini geliştirmeyi başarmıştır.

Tarımsal Sulamada; Center Pivot, Lineer Sulama Sistemleri ve Damla Sulama Sistemleri konusunda son teknolojiyi kullanarak faaliyet gösteren Atlantis, uygulama projeleri danışmanlık hizmetleri, montaj ve her türlü teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde vermektedir.

Kompakt iş makineleri üretiminde kendi bünyesinde Ar-Ge faaliyetleri sonucunda üretmiş olduğu makinelerin satışını yapmakta ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Sera konstrüksiyon sistemleri üretimi ve montajı Atlantis yetkili personeli tarafından yapılmaktadır. Tarımsal ürün yetiştiriciliğinde sebze üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Uzman kadrosuyla Atlantis; sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla proje, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahip olup, elde etmiş olduğu bu birikimi müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Atlantis, sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, teknik destek sağlanması, malzeme satışının yanı sıra ücretsiz olarak sunduğu kaliteli danışmanlık hizmetlerinin haklı sonucu olarak büyük başarı elde etmektedir.

Çalışmalarına, titizlikle devam eden Atlantis’in Türkiye genelinde birçok bayisi ve yetkili satıcısı bulunmakta olup, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

pivot
lineer

ÜRÜNLERİMİZ

CENTER PİVOT &
LİNEER SULAMA SİSTEMLERİ

SPECIALIZATION

We are innovative

ARCHITECTURE

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

INTERIOR DESIGN

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

GARDEN & OUTDOOR

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

CURRENT PROJECT

The lodge woonden In the london

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,
like these sweet mornings of spring which I enjoy with my
whole heart.A wonderful serenity has taken possession of my
entire soul, like these sweet
demo-attachment-13-female-architect-using-drawing-compass-PZNMCEU-min

17

YearsExperienceWorking

OUR CLIENTS

We turn ideas into works of art

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring.

OUR TEAM

We are expert engineers
and designers

demo-attachment-22-getting-your-house-plan-ready-PKGFK85-min

Jimmie Benedict

MARKETING
demo-attachment-20-young-man-architect-in-office-PPMNPNG-min

Dexter Matthew

DESIGNER
demo-attachment-21-woman-having-lunch-in-cafe-PW7ZXZL-min

Eanna Philandros

CREATIVE DIRECTOR

CONTACT US

Get in touch

Drops of rain could be heard hitting the pane, which made him feel quite sad. "How about if I sleep a little bit longer and forget all this nonsense"

  +7 (212) 654-33-35
  +7 (212) 287-85-22


  info@Phlox_architect.com


  123 Ave, Lorem City, site Country, The World


  Monday – Friday 09.00 – 23.00
  Sunday 09.00 – 16.00